Vizyon ve Misyonumuz

Varoluş Nedenlerimiz

Vizyonumuz

 

Üretim teknolojileri konusunda edindiğimiz tecrübelerimizi ülkemiz sanayicilerine aktarmak, pazarda edinilen değerler ve referanslar ile sürdürülebilir büyüme yakalamak ve yüksek ileri teknoloji çözümler ile milli bir endüstriyel yazılım firması olmak ve yazılımlarımızın ulusal pazarda talep görür hale getirmektir.

Misyonumuz

 

Artan rekabet koşullarında müşterilerimize rekabet avantajı sağlamak amacıyla iş, ürün, süreç, teknoloji ve entegrasyon konularında eksiksiz bir çözüm sağlayıcı olmak ve bu hedefi gözeterek, genç ve dinamik kadromuzla ve ekibimizin tüm gücüyle, yenilikçi çözümler üreterek müşterilerimize en iyi sonuçları sunmak.

İnovasyon

Sürekli olarak yenilikçi çözümler geliştirmek ve en son teknolojileri kullanarak müşterilerimize rekabet avantajı sağlamak bizim temel prensibimizdir. İnovasyon, iş süreçlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak iyileştirmenin anahtarıdır.

Bu değerler, Smartes Teknoloji’nin iş yapma biçimini ve kültürünü şekillendirir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve onların güvenilir teknoloji ortağı olmak için bu değerlere bağlı kalırız.

Üretiminizi Dijitale Dönüştürün;
Veriminizi Maksimize Edin!

Smartes Teknoloji ile sadece bugünün değil, geleceğin ihtiyaçlarına da yanıt verebilecek esnek ve ölçeklenebilir çözümler ile tanışın.

Dijital Çağa Adım Atın!

20 Yıldır İşimiz Gücümüz Makine!

İletişim

Adres

Arge Ofis:

Sanayi Mahallesi, Teknopark Bulvarı, No:1/2C 2201, 34906 Pendik / İstanbul / Türkiye

Merkez Ofis:

Cumhuriyet Mahallesi, Kartepe Sokak No:4, Usta Ofis Kat: 6, 34876 Kartal/İstanbul / Türkiye

© 2024  |  Smartes Teknoloji Yazılım Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti.