Smartes Teknoloji

Hakkımızda

Dünyada Endüstri 4.0 olarak adlandırılan ve ülkemize 4. Sanayi Devrimi olarak giren, birbiriyle açık bir internet ağı üzerinden iletişim halinde olan ürün, makine, operatör gibi üretim elemanlarını bünyesinde barındıran bu dijital dönüşüm bizimle yeni bir boyut kazanıyor.

Üretim teknolojileri ve yazılım sektöründe edinilen 15 yılı aşkın tecrübenin ışığında, yenilikçi teknolojiler üretmek üzere hayata geçirilmiş Smartes Teknoloji, Endüstri 4.0 firmasıdır.

2017 yılında kurumsal kimliğine bürünen Smartes, 2018 yılı itibariyle Teknopark İstanbul bünyesine katılmıştır. Kurulduğu günden bugüne sürdürülebilir büyümesini devam ettiren firmamız, genç ve dinamik kadrosuyla, iş ortaklarına yenilikçi çözümler üretmektedir.

6000

Makina Dijitalleştirildi

6000’den fazla makineyi dijitalleştirerek endüstrilerin verimliliğini ve performansını artırdık.

200

Başarılı Proje

200’den fazla başarılı projeye imza atarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerine inovatif çözümler sunduk.

Biz Kimiz

Kurulduğumuz günden bu yana, sürdürülebilir büyümemizi devam ettirerek, çeşitli sektörlerdeki iş ortaklarımıza en yüksek kalitede hizmet vermeyi ilke edindik. Genç ve dinamik ekibimizle, müşterilerimize özel, yenilikçi ve özelleştirilebilir teknolojik çözümler sunuyoruz. Amacımız, dijital dönüşüm süreçlerinde iş ortaklarımızın yanında olmak ve onların başarılarına katkıda bulunmaktır.

Smartes Teknoloji olarak, yapay zeka, IoT ve bulut bilişim gibi alanlardaki uzmanlığımızla, iş süreçlerini optimize ediyor ve verimliliği artırıyoruz. Teknolojinin sınırlarını zorlayarak, geleceğe yön veren çözümler üretmeye devam ediyoruz. Biz, teknolojiyle geleceği şekillendiren, güvenilir ve inovatif bir iş ortağıyız.

 • 2013

SmartFactory'nin geliştirilmesine başlandı.

 • 2015

SmartFactory'nin ilk versiyonu yayınlandı.

 • 2017

SmartFactory'nin marka tescili alındı.

 • 2018

Smartes Teknoloji, Teknopark İstanbul'a kabul edildi.

 • 2019

İlk ihracat ile global pazara açıldık.

 • 2023

142 müşteri ve 5000'den fazla makineye ulaşıldı.

Markalarımız

Smartes Teknoloji olarak üretiminizde verimliliği üst düzeye taşıyacak yüksek teknoloji markalarımızla yanınızdayız!

01

SmartFactory

02

MTConnect Adapter

03

Mind My Machine

Neden Smartes?

20 Yıldır İşimiz Güçümüz Makine!

Smartes Teknoloji, yenilikçi çözümleri ve müşteri odaklı yaklaşımı ile öne çıkmaktadır. 200’den fazla başarılı proje ve 6000’den fazla makinenin dijitalleştirilmesiyle kanıtlanmış uzmanlığı sayesinde, iş süreçlerinizi optimize eder, verimliliği artırır ve maliyetleri düşürür.

Yapay zeka, IoT ve bulut bilişim alanlarında sunduğu esnek ve ölçeklenebilir çözümlerle, her sektördeki işletmelere değer katmayı hedefler. Smartes Teknoloji ile geleceğe güvenle adım atın!

Uzmanlık ve Deneyim

Uzmanlık ve Deneyim

20 yıllık makine ve imalat sektörü deneyimimiz, müşterilere güvenilir ve etkili çözümler sunma konusunda sağlam bir temel oluşturur.

Verimlilik ve Performans

Verimlilik ve Performans

Binlerce makineyi dijitalleştirerek, üretim süreçlerini optimize eden ve maliyetleri düşüren Smartes, verimlilik ve performans artışı sağlar. Bu sayede müşteriler, operasyonlarını daha etkin yönetebilirler.

İnovasyon ve Teknoloji

İnovasyon ve Teknoloji

Yapay zeka, IoT ve bulut bilişim gibi teknolojilerde uzmanlaşmış olan Smartes, dijital dönüşüm süreçlerini hızlandırır ve rekabet avantajı sağlar.

Özel Çözümler

Özel Çözümler

Smartes Teknoloji, her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir çözümler sunar. Bu esneklik, farklı sektörlerdeki işletmelerin özel gereksinimlerine uygun stratejiler geliştirmelerine olanak tanır.

Tüm Endüstriler için Çözümler

Smartes Teknoloji, çeşitli endüstriler için kapsamlı ve yenilikçi çözümler sunan öncü bir teknoloji firmasıdır.

 • Otomotiv

 • Savunma Sanayi

 • Makina İmalat

 • Ambalaj ve Paketleme

 • Plastik

 • Uzay ve Havacılık

 • Gıda ve İçecek

 • Ağır Sanayi

Üretiminizi Dijitale Dönüştürün;
Veriminizi Maksimize Edin!

Smartes Teknoloji ile sadece bugünün değil, geleceğin ihtiyaçlarına da yanıt verebilecek esnek ve ölçeklenebilir çözümler ile tanışın.

Dijital Çağa Adım Atın!

20 Yıldır İşimiz Gücümüz Makine!

İletişim

Adres

Arge Ofis:

Sanayi Mahallesi, Teknopark Bulvarı, No:1/2C 2201, 34906 Pendik / İstanbul / Türkiye

Merkez Ofis:

Cumhuriyet Mahallesi, Kartepe Sokak No:4, Usta Ofis Kat: 6, 34876 Kartal/İstanbul / Türkiye

© 2024  |  Smartes Teknoloji Yazılım Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti.